MySky

Patarimai iš mano dangaus

GPS seklys

Norint žinoti, kur realiu laiku nubėgo paklydęs augintinis, kur nuvažiavo skolintas automobilis, ne visuomet yra įmanoma pasiskambinti ir pasiklausti. Tokiais atvejais yra paranku pasinaudoti papildomomis priemonėmis, kurios gali susekti norimo objekto koordinates. Viena iš tokių priemonių yra sekimo sistema – GPS seklys.

Dažnai į lauką einantiems ir nuklystantiems naminiams gyvūnėliams yra ir speciali GPS sekimo sistema, kuri būna sumontuota antkaklyje. Uždėjus jį ant gyvūno kaklo, nereikės baimintis, kur jis nubėgo, mat įmontuota sistema į nustatytą telefono numerį ar serverį, galės siųsti ataskaitą apie buvimo vietą. Atsiųstoje žinutėje galėsite matyti koordinates arba Google žemėlapio nuorodą, tiksliai parodančią, kur šiuo metu yra nuklydęs augintinis (video medžiaga nėra pateikiama).  Antkaklis, o tiksliau GPS seklys yra valdomas baterijomis, todėl augintiniu grįžus, prietaisą reikės pakrauti, kad jis vėl galėtų sklandžiai veikti.

Dėl savo mažo dydžio, GPS seklius galima įdėti ir į automobilių dėtuves, asmenų kuprines, siekiant nuolatos būti informuotiems apie jų buvimo vietą bei kryptis, kuriomis jie vyksta. Tokia sekimo įranga dažnai naudojama tikrinant darbinių automobilių nustatyto maršruto laikymosi, degalų sąnaudas. GPS sekliai yra ne tik maži (sveria apie 50 g), bet ir turi labai jautrią anteną, todėl gali puikiai funkcionuoti net gana giliai paslėpti. Pasirinkus tinkamus nustatymus, galima sekamo objekto maršrutą stebėti internetu arba gauti priminimus, jei buvo pajudėta iš vietos.

GPS seklys yra itin patogus, nes turi ir taupymo, miego režimus, ilgai veikiančią bateriją, kai kurie gali būti ir nepralaidus vandeniui. Prireikus, galima sustabdyti GPS veikimą ir remtis tik vibracijų davikliais, kurie parodo, ar objektas pajudėjo, ar ne. Jei seklys yra išjungiamas, vėl gavęs įtampos jis gali iš naujo įsijungti ir toliau veikti. Dar vienas privalumas yra tas, kad jam išsijungus, į serverį yra nusiunčiamos paskutinės turėtos buvimo koordinatės, todėl vis tiek galima žinoti apytikslę objekto buvimo vietą.

GPS sekliai yra funkcionalūs prietaisai, leidžiantys bet kokiu metu nustatyti sekamo objekto buvimo vietą. Prietaisas naudoja GPS renkamus duomenis, kuriuos vėliau persiunčia arba į serverį, arba į nurodytus telefono numerius. Pasinaudoję šiuo prietaisu galėsite sekti savo augintinių, automobilių maršrutus realiu laiku.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2019 MySky

Temą sukūrė Anders Norén