MySky

Patarimai iš mano dangaus

Stebėjimo kameros

Prireikus vaizdinio įrodymo apie įvykdytą nusikalstamą veiką, ar tiesiog norint efektyviau užtikrinti saugumą, galite įsigyti stebėjimo kameras. Įvairios kameros gali būti naudojamos tiek vidinėms, tiek išorinėms erdvėms. Jų turimos skirtingos specifikacijos padeda greičiau išsirinkti jas pagal turimus poreikius.

Stebėjimo kameros yra skirstomos į IP, HD-SDI ir analogines. Pastarosios yra šiek tiek senesnės, lyginant su IP kameromis, jų vaizdo kokybė nėra tokia aukšta. Tačiau jos puikiai tinka norint gauti bendrinį saugumo pažeidimo vaizdą. Svarbu paminėti, kad analoginėms kameroms yra būtina turėti tam tikrą įrašymo įrenginį, kuris vėliau gali perduoti surinktą medžiagą. Analoginės kameros yra daug pigesnės nei kitos, todėl jos tinka jei nenorite skirti daug lėšų, tačiau vis tiek užtikrinti aukštesnį saugumo lygį.

HD-SDI stebėjimo kameros turi didesnę skiriamąją gebą nei analoginės. Jų nufilmuotas įrašas gali būti perduotas per TV kabelį. Tokios kameros paprastai naudojamos tuomet, kai nėra galimybės sukurti naują tinklą. Pačios moderniausios yra IP kameros. Tokioms kameroms, priešingai nei analoginėms, nereikia turėti įrašymo įrenginio, o jų montavimas yra daug paprastesnis. Jų nufilmuotas vaizdas gali būti perduodamos bevieliu tinklu arba įrašytas į SD kortelę ir vėliau peržiūrėtas. Lyginant su analoginėmis ir HD-SDI, IP kamerų skiriamoji geba yra didžiausia.

Rinkdamiesi kamerą, patikrinkite ne tik jų nurodytą skiriamąją gebą, bet ir kitas darbines sąlygas. Jei kameros yra montuojamos lauke, tuomet pasitikslinkite, kokioje žemiausioje ar aukščiausioje temperatūroje ji gali veikti (patartina, kad būtų bent nuo -20ºC iki +30ºC). Montuodami kamerą lauke, taip pat galite atkreipkite dėmesį, kad jos gali būti judančios arba stacionarios. Judančios kameros yra naudingos tuo, kad gali užtikrinti didesnį stebėjimo lauką.

Jei norite užtikrinti apsaugą, bet nenorite, kad kiti apie tai sužinotų, yra ir dar vienas pasirinkimas – slaptos stebėjimo kameros. Jos gali būti pritaisytos ant automobilio panelės, namuose, kad visuomet žinotumėte, kas vyksta, kai Jūsų niekas nemato.

Norėdami užtikrinti savo saugumą, galite investuoti į stebėjimo kameras. Kartu su kitomis apsaugos priemonėmis – judesio jutikliais, signalizacija, jos galės užtikrinti, kad turėsite ir vaizdo įrašą, kuris parodo, kas vyksta Jūsų saugomose erdvėse. Įvykus nusikaltimui šios priemonės padės ir greitai rasti į Jūsų namus įsibrovusius asmenis.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2019 MySky

Temą sukūrė Anders Norén