MySky

Patarimai iš mano dangaus

Slaptos kameros

Ar kada norėjote matyti, kas dedasi Jūsų saugomoje erdvėje, kitiems apie tai nežinant? To gali prireikti pastačius automobilį ne itin saugioje vietoje, pasamdžius naują vaikų auklę arba siekiant, kad įsilaužėliai nežinotų, kad yra filmuojami. Tokiu atveju Jums puikiai gali pasitarnauti slaptos kameros.

Paprastai tokios kameros yra įsigyjamos siekiant gauti daugiau kontrolės – vienos populiariausių yra tos, kurios pritaisomos ant automobilių panelės. Pritaisytos šioje vietoje jos visuomet leis žinoti, kas atsitiko autoįvykio metu, jei kažkas įvažiuos į Jūsų automobilį ir bandys pabėgti. Namuose tokios kameros yra patogios siekiant susekti tam tikrą įtartiną veiką. Pavyzdžiui, jas galima įjungti išvykus iš namų ir jeigu kažkas įsilauš, galėsite turėti slaptą, vagių nematomą įrašą. Juk dažnai vagys kameras užpurškia, kad nesimatytų video. Slaptų kamerų jie nemato, o jūs turėsite nusikalstamos veikos įrodymus.

Jeigu Jums reikalingos slaptos kameros, nepamirškite atkreipti dėmesio į tam tikras savybes. Svarbiausia iš jų yra skiriamoji geba, kuri nurodo, kokios kokybės išeis video. Jei skiriamoji geba bus itin maža, video bus pikseliuotas – matysis kvadratėliai, bus sunku įžiūrėti veidus bei detales. Tačiau tokios kameros itin tinka, jei Jums svarbu tiesiog susidaryti bendrinį vaizdą, o ne matyti visas įvykio detales. Kita aktuali savybė yra gebėjimas filmuoti nenutrūkstamą vaizdą. Tuomet bus galima geriau matyti, kas vyksta, nes nutrūkus vaizdui bus prarandama dalis informacijos. Kai kurios kameros gali filmuoti vaizdą be pertraukos net dvi valandas, o vėliau jas reikia pakrauti.

Pasirinktos slaptos kameros gali būti stacionarios ar judančios. Tačiau nemanykite, kad stacionari matys tik nedidelę dalį vaizdo: jos filmavimo diapazonas yra iki 120 laipsnių kampo. Tokia kamera itin tinka pastatyta aukštame kambario kampe arba ant automobilio panelės. Jei filmuojate lauką, geriau rinktis judančią kamerą. Jas taip pat galima nustatyti, kad suveiktų (pradėtų filmuoti) tik po tam tikro įvykio, pavyzdžiui, suveikus davikliui. Tai užtikrins, kad nufilmuotas vaizdas rodys tik tai, kas pažeidžia nustatytus daviklius. Jeigu turite naminius gyvūnus, kamerų daviklius galima nustatyti, kad jie nereaguotų į tam tikro svorio judesį.

Su tokiomis kameromis visuomet galėsite turėti video įrodymus apie tai, kas vyksta Jūsų saugomoje erdvėje. Tai užtikrins, kad galėsite geriau apsaugoti savo automobilį, būstą, o atsitikus nusikaltimui, galėsite greičiau pagauti nusikaltėlį.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2020 MySky

Temą sukūrė Anders Norén