MySky

Patarimai iš mano dangaus

Metalo virinimo reikmenys: kas svarbiausia pradedančiajam?

Jei esate naujokas metalo suvirinimo sferoje, tuomet itin svarbu žinoti pagrindinius ir reikalingiausius reikmenis suvirinimo procesui. Keletas iš jų jau gali būti žinomi – įprastas ar mini suvirinimo aparatas, degikliai ir ne tik. Svarbu pasirinkti sau patogiausią ir reikalngiausią darbo įrangą, kuri laikui einant suteiks daug įgūdžių ir patirties.

Saugumas

 

Šalia visuomet verta turėti gesintuvą, jei reikėtų užgesinti netikėtai užsiplieskusią ugnį. Taip gali atsitikti, kadangi virinimo darbų metu dirbama su karštomis medžiagomis, liepsnomis, degikliais ir ne tik, tad nemalonūs nutikimai gali būti neišvengiami.

Pagrindiniai virinimo reikmenys

 

Vis dėlto, pradedančiajam suvirintojui nėra būtina žinoti pačias įmantriausias priemones skirtas patyrusiems, tačiau verta įsigyti pačias svarbiausias darbui reikalingas priemones.

  • Spaustuvai. Šių priemonių nebus per daug, tad įsigykite jų kiek galima daugiau, nes jie bus naudojami dažnai.
  • Suvirinimo aparatas. Tai gali būti tiek mini suvirinimo aparatas, tiek įprastas. Be šios įrangos suvirinimo darbai neįsivaizduojami.
  • Šlifuoklis. Ši priemonė taip pat bus naudojama metalo paruošimui, pjovimui, tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad jie yra itin pavojingi, tad reikia užsitikrinti maksimalų savo saugumą.
  • Degikliai.
  • Šalmas. Tokio tipo šalmas apsaugo veidą nuo pavojingų veiksnių. Verta išsirinkti itin kokybišką ir patogų apsauginį šalmą, kad šis tarnautų kuo ilgiau. Su juo bus praleidžiama didžioji dalis laiko, o pigesni šalmai gali būti tiesiog nepatvarūs ir nekomfortiški.
  • Pirštinės ir kita apranga. Tai būtina apsaugos priemonė, nes rankos dėl aštrių kampų, įkaitusių medžiagų ir ne tik gali itin stipriai nukentėti. Jos turėtų būti tvirtos, tačiau, žinoma, patogios.
  • Plaktukai, veržliarakčiai. Tai akivaizdu, tačiau be šių priemonių darbo procesas gali tapti daug sudėtingesnis.

 

Tai tik keletas pagrindinių priemonių, tačiau to pakanka pradedančiajam, kuris nori įgauti patirties ir pakankamai įgūdžių. Tiek įprastas, tiek mini suvirinimo aparatas ar bet kuri kita virinimo priemonė turėtų būti kokybiška ir užtikrinanti komfortišką darbo procesą, o visų svarbiausia – saugumas.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2022 MySky

Temą sukūrė Anders Norén