MySky

Patarimai iš mano dangaus

Kaip išsirinkti traktorių?

Išsirinkti kokybišką žemės ūkio techniką gali būti pakankamai sudėtinga. Norint, kad traktorius atitiktų visus jūsų lūkesčius ir puikiai funkcionuotų, svarbu įsigilinti į pasirinkimo galimybes. Tam, kad tai padaryti būtų lengviau, pateikiame keletą patarimų.

Atsižvelkite į galią

 

Prieš perkant traktorių, labai svarbu apgalvoti, kokio galingumo technikos jums reikės. Pagal tai galite rinktis ir prekės ženklą („Yanmar”, “Class”, “Deutz-Fahr” ir pan.). Jei turite didelį ūkį ir norite tinkamai juo pasirūpinti, verta rinktis didesnius ir galingesnius traktorius. Tokia žemės ūkio technika puikiai tinka laukų arimui, javų sėjimui ir kitiems būtiniausiems darbams.

Jei ieškote pagalbininko sodyboje, jums gali tikti ir mažesni, ne tokie galingi traktoriai. Jie neužima daug vietos, tačiau taip pat palengvina įvairius ūkio darbus.

Kabina ir kiti privalumai

 

Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia sukurti itin komfortiškus ir modernius traktorius. Didelėje kabinoje sėdėti daug patogiau, be to, per didelius langus gerai matoma aplinka. Tai ypač svarbu naudojant įvairius padargus, reikalingus ūkio darbams. Nusprendusiems įsigyti mažesnį traktorių, tokį kaip „Yanmar”, verta žinoti, kad jie dažnai būna su atvira kabina.

Važiavimo komfortas

 

Jei teikiate pirmenybę komfortui, naujausi traktoriai kaip tik jums. Dėl itin gerų amortizatorių kratymas kabinoje beveik nejaučiamas, be to, taip padidinamas ir saugumas. Judesiams kabinoje slopinti yra naudojamos įvairios mechaninės, hidromechaninės, pneumatinės ir kitos sistemos. Pažangiausi ir moderniausi yra aktyvūs ir pusiau aktyvūs amortizatoriai.

Važiuoklės konstrukcija

 

Greičiausi ir universaliausi yra ratiniai traktoriai, tačiau jie gali būti ir vikšriniai arba kombinuoti. Žemės ūkio technika su vikšrais dažniausiai naudojama norint geresnio sukibimo ar mažesnio dirvos suslėgimo, kuris šiuo atveju yra 0,04–0,05 MPa. Rinkdamiesi traktorių galite atsižvelgti ir į tai.

Žemės ūkio technikos pasirinkimas šiais laikais išties didelis: („Yanmar”, “Class”, “Deutz-Fahr”, “Ford” ir dar daug kitų. Apsvarsčius aukščiau pateiktą informaciją, išsirinkti gerą, patogų ir ilgaamžį traktorių gali būti daug lengviau. Svarbiausia gerai apgalvoti, kokiu tikslu jį norite įsigyti ir kaip dažnai planuojate juo naudotis.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2022 MySky

Temą sukūrė Anders Norén