MySky

Patarimai iš mano dangaus

GSM signalizacija

Saugumo palaikymas yra vienas iš svarbiausių žmonių poreikių. Todėl nenuostabu, kad yra sukurta ir vis dar kuriama ganėtinai daug įvairių apsaugos priemonių. Vienas iš galimų būsto, garažo, kitos erdvės apsaugos būdų yra GSM signalizacija, kuri šiuo metu yra vis populiaresnis pasirinkimas. Taip yra dėl jos patogumo, greito reagavimo ir dėl to kylančios aukštos kokybės apsaugos.

GSM signalizacija jungiasi prie centralės: jos siųstuvai turi būti sujungti su klaviatūra (kur vedamas kodas) ir mobiliuoju telefonu (kuriam skambinama pavojaus atveju). Kaip ir kitos signalizacijos rūšys, ji gali būti tiek laidinė, tiek belaidė. Laidinė sistema yra daug pigesnė, tačiau jai reikia vesti laidus per saugomo būsto sienas, kas nėra itin patogu. Daug patogesnė yra belaidė signalizacija, kurią norint naudoti užtenka tiesiog pakabinti ant sienos ir įjungti. GSM signalizacijai nereikia telefono kabelio, todėl dar sumažėja laidų: naudojantis šia apsauga, apie suveikusius daviklius bus pranešta nurodytais mobiliųjų telefonų numeriais.

Tai, kad šio tipo signalizacija skambina tiesiai į mobiliojo telefono numerį yra labai paranku. Dažnas asmuo savo mobilųjį telefoną paprastai turi arti savęs, todėl aliarmo atveju galės greitai sureaguoti į vykstantį įvykį. Jei manote, kad praleisite signalizacijos skambutį, dėl to abejoti neverta. Sistema skambins tol, kol Jūs galiausiai atsiliepsite. Atsiliepę turėsite galimybę pasiklausyti, kas vyksta Jūsų saugomoje vietoje realiu laiku. Taip galėsite pasitikrinti, ar iš tikrųjų vyksta įsilaužimas ar tiesiog jutiklis suveikė netyčia. Bet kokiu atveju, geriausia yra grįžti į saugomą vietą (būstą, garažą, sodą) ir patikrinti. Pavyzdžiui, jeigu netyčia palikote bėgantį vandenį, ar namas pildosi dūmų, tai nesigirdės, tačiau privers jutiklius suveikti.

Su GSM signalizacija paprastai pritaisomi ir įvairūs davikliai: judesio, durų, langų, dūmų. Suveikus davikliams įjungiamas aliarmas (garsinė sirena). Ši signalizacija, palyginus su kitomis sistemomis, yra patogi tuo, kad yra ganėtinai nebrangi, tačiau vis tiek leidžia apsaugoti norimą vietą. Siųstuvai turi savo akumuliatorius, todėl signalizacija veikia net dingus elektrai. Šios GSM signalizacijos gali veikti netgi ekstremaliomis temperatūrų sąlygomis: nuo -35C iki +60C. Todėl ji tinkama naudotis net per lietuviškus žiemos šalčius.

Taigi jei reikia praktiškos apsaugos būste, galite pasikliauti GSM signalizacijos teikiamais privalumais. Ji leis Jums greitai sužinoti, kas vyksta Jums svarbiose erdvėse.

 

 

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2020 MySky

Temą sukūrė Anders Norén