MySky

Patarimai iš mano dangaus

5 populiariausi motociklų gamintojai pasaulyje

Atėjus pavasariui gatvėse vis dažniau pastebime motociklus. Šiltuoju sezonu – tai viena populiariausių ir patraukliausių transporto priemonių (taip pat kaip ir automobiliams, joms reikalinga finansinė apsauga, todėl pastebima, kad šiuo metu motociklo draudimas įsigyjamas dažniau). Tačiau ar žinojote, kokie yra 5 populiariausi motociklų gamintojai pasaulyje?

1. „Harley-Davidson“

 

Tie, kurie bent šiek tiek domisi šiomis transporto priemonėmis, tikrai yra girdėję „Harley-Davidson“. Pirmas jų motociklą 1903 metais suprojektavo  William Harley ir Arthur Davidson. Dabar šio gamintojo asortimente penkios linijos: „Softail“, „Dyna“, „Touring“, „V-rod“ ir „Sportster“. Šie motociklai išsiskiria klasikiniu dizainu, kuris nepalieka abejingų.

2. „Suzuki“

 

Šio japonų gamintojo motociklų kasmet pasaulyje parduodama daugiau nei 2,5 milijonų. Kitaip nei prieš tai aptartieji „Harley-Davidson“, „Suzuki“ motociklai dažniausiai išsiskiria sportiniu dizainu. Galbūt ir jūs jau kurį laiką svajojate apie tokią transporto priemonę? Tuomet jums gali būti aktualus ir motociklo draudimas, kurį patogu įsigyti internetu.

3. „Kawasaki“

 

Tai dar vienas pasaulyje itin populiarus motociklų gamintojas. Teigiama, kad 40 proc. „Kawasaki“ produkcijos parduodama Šiaurės Amerikoje, didžioji dalis JAV, rinkoje. Šie motociklai labai vertinami dėl patrauklių techninių savybių ir patikimumo. Vienas populiariausių „Kawasaki“ modelių – „Ninja 300“. Sportinio dizaino motociklas patraukia daugelio dėmesį ir tiesiog negali palikti abejingų.

4. „Honda“

 

Populiariausių pasaulio motociklų gamintojų sąraše ir dar vienas japoniškas vardas – „Honda“. Įmonė į kurta dar 1946 metais Hamamatsu mieste. Nuo 1955 metų „Honda“ tapo didžiausiu motociklų gamintoju Japonijoje. Iki šiol vienas populiariausių modelių daugelyje šalių yra „NC700X“. Jo dizainas pakankamai sportiškas, tačiau šis motociklas išsiskiria suteikiamu komfortu.

5. „Yamaha“

 

Na ir paskutinis populiariausiųjų penketuko narys, taip pat Japonijos gamintojas, „Yamaha“. Perkamiausias modelis – „Super Tenere“. Šis motociklas turi itin galingą variklį, todėl yra puikus pasirinkimas greičio mėgėjams.

Nepriklausomai nuo to, kokio gamintojo transporto priemonę nuspręstumėte įsigyti, o galbūt jau turite, motociklo draudimas – tiesiog būtinas. Finansinė apsauga leidžia išvengti neplanuotų nuostolių dėl patirtos avarijos ar kitos eismo įvykio. Džiaukitės saugiomis ir smagiomis kelionėmis gryname ore.

 

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2021 MySky

Temą sukūrė Anders Norén