„Ryanair“ paskelbė apie svarbias naujoves.

Aviakompanija pristatė naujas keleivių ir bagažo gabenimo taisykles.Airijos pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair“ paskelbė apie naujas keleivių ir bagažo gabenimo taisykles. Oro bendrovė skelbia, kad naujos taisyklės bus labai naudingos keleiviams. Aviakompanija tikisi, kad keleiviai įvertins tokius pokyčius. Jūsų patogumui pristatome visas aviakompanijos „Ryanair“ pasiūlytas naujoves:

1. Nuo 2013 m. lapkričio 1 d. nusipirkus aviabilietą tiesiogiai per aviakompanijos „Ryanair“ puslapį (Ryanair.com) atsiras 24 valandų atidėjimo laikotarpis, per kurį galima bus koreguoti savo užsakymą. Aviabilieto pirkėjas turės galimybę ištaisyti tam tikras, ne itin reikšmingas klaidas: netikslumus vardo ar pavardės rašyboje; miestų, į kuriuos ketinta skristi painiojimas ir pan.

2. Nuo 2013. lapkričio 1 d. aviakompanija „Ryanair“ pradės taikyti „Tyliųjų skrydžių“ politiką. Tai reiškia, kad visose „Ryanair“ skrydžiose, kurie vyksta iki 8 val. ryto ir po 9 val. vakaro, nebus skelbiami jokie pranešimai. Vienintelė išimtis – privalomi, su skrydžio sauga susiję pranešimai. Tai pat salone bus prigesintos šviesos.

3. Nuo 2013 m. gruodžio 1 d. kiekvienam aviakompanijos „Ryanair“ keleiviui kartu su rankiniu bagažu į saloną bus leista įsinešti dar vieną rankinę. Tiesa, jos išmatavimai negalės viršyti 35x20x20 cm. Tai gali būti tiek rankinė, tiek oro uosto parduotuvėse nupirktos vaišės ir pan.

4. Nuo 2013 m. gruodžio 1 d. atlikus registraciją skrydžiui internetu, bet pamiršus į oro uostą pasiimti įlaipinimo kortelę teks mokėti ne 70 eurų, kaip buvo iki šiol, o 15 eurų. Keleiviai, kurie atvyks į oro uostą neatlikus registraciją internetu, ir toliau mokės po 70 eurų.

5. Nuo 2014. m. sausio 5 d. mažės mokestis už regisrtuotą bagažą, kai jis perkamas oro uoste. Šiuo metu registruoto bagažo mokestis prie registracijos stalo sudaro 60 eurų. Nuo 2014. m. sausio 5 d. jis bus sumažintas iki 30 eurų. Tuo tarpu mokant prie įlaipinimo vartų mokestis iš dabartinių 60 eurų sumažės iki 50 eurų.
< grįžti