MySky

Patarimai iš mano dangaus

Strateginiai žaidimai

Strateginiai žaidimai yra labai populiarūs ir paklausūs tarp visų amžiaus grupių žaidėjų. Šie žaidimai ne tik skatina konkurencingumą tarp žaidėjų, bet ir reikalauja daug pastangų ir originalumo iš žaidėjų pasiryžusių sėkmingai įveikti juose keliamas užduotis. Strateginiai žaidimai skirstomi į dvi pagrindines grupes, bet strateginio žaidimų žanro aspektus galima sutikti ir daugelyje kitų žanrų žaidimų. Strateginiai žaidimai pasižymi masinėmis kovomis, armijos plėtimu, tvirtovės stiprinimu, išteklių valdymu ir siekiu visiškai sutriuškinti priešininką.

Strateginiai žaidimai yra skirstomi į tikrojo laiko strateginius, ir eilės-ėjimo principo strateginius žaidimus. Tikrojo laiko strateginiai žaidimai, kaip jau nusako pavadinimas, pasižymi greitu tempu ir nesustojančia veiksmo tėkme, tai reiškia kad kiekvienas priimtas sprendimas vyksta čia ir dabar. Sprendimai priimti tikruoju laiku reikalauja išskirtinio žaidimo supratimo ir greitos reakcijos į ištikusią situaciją. Kiekvienas dabar priimtas sprendimas darys įtaką viso likusio žaidimo metu, todėl kritinis mąstymas ir jo lavinimas yra neatsiejama šio žaidimų tipo dalis.

Eilės-ėjimo principo strateginiai žaidimai yra kiek lėtesni ir konstruktyvesni, tačiau ne ką mažiau įtraukiantys ir sudėtingi. Eilės-ėjimo principu paremti strateginiai žaidimai duoda žaidėjui ir jo priešininkui daugiau laiko apmastyti kiekvieną atliekamą sprendimą ir numatyti veiksmų tėkmę ateitį, bei iš anksto pradėti jai ruoštis. Laikas šiuose žaidimuose nėra priešas, tačiau kiekvienas atliktas veiksmas turi daug daugiau „svorio“, ir klaidos šio tipo žaidimuose daro ganėtinai didesnę žąlą lyginant su tikrojo laiko strategija.

Pavieniai veikėjai strateginiuose žaidimuose retai yra svarbiasia žaidimo dalis ir kiekvienas norintis pradėti šio žanro žaidimus pirma turi suprasti, kad didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas armijos, tvirtovės ir teritorijos vystymui. Norintiems prisijungti prie milijonų žaidėjų visame pasaulyje dievinančių strategiją ir įvairias jos rūšis, internetinės žaidimų parduotuvės siūlo geriausiai įvertintų ir labiausiai paplitusių strateginių žaidimų sąrašą, kurį peržvelgią tikrai išsirinksite tinkamą iššūkį.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2022 MySky

Temą sukūrė Anders Norén