MySky

Patarimai iš mano dangaus

3 mitai apie autobusų nuomą

Kai tik prakalbama apie važiavimą autobusu, visada pirmiausia pagalvojama, jog tai transporto priemonė, kuri vežioja vaikus į ekskursijas arba yra viešasis transportas, turintis nuoseklų tvarkaraštį. Tačiau, kai prakalbama apie autobusų nuomą, neretai pirmiausia yra pagalvojama apie daug sklandančios informacijos, kuri ne visada yra tiesa. Taigi, dabar pateiksime keletą mitų, kuriais tikėti yra neverta.

Mitas nr. 1: nuomojami autobusai yra tik moksleiviams

Žinoma, dažniausiai jie yra nuomojami ekskursijoms ar kelionėms moksleiviams, tačiau tuo šių transporto priemonių sąrašas tikrai nesibaigia. Autobusų nuoma Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose yra skirta vežioti žmones vestuvių metu iš po ceremoniją į sodybą, kai reikia transporto priemonės, kuriame tilptų visi svečiai, be to, nuoma skirta vežti didelį kiekį žmonių į darbo susitikimą, laidotuves, koncertus ar kur tik sugalvosite. Dėl šios priežasties, tokią transporto priemonę nuomotis verta ir naudinga, nes nuvyksite į reikiamą vietą su didele kompanija visi kartu.

Mitas nr. 2: nuoma yra brangi

Tai taip pat yra netiesa. Nuomojantis didelę transporto priemonę, gal ir atrodo, jog tai kainuos nemažai, tačiau visa suma yra dalinama kiekvienam keleiviui. O tai reiškia tik vieną: kuo daugiau keleivių – tuo mažesnė kaina. Autobusų nuoma Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose yra, ko gero, pati pigiausia transporto priemonė, o ypač, jeigu norisi keliauti didelius atstumus.

Mitas nr.3: Autobusai yra netvarkingi ir nenaujoviški

Šis mitas yra populiariausias. Žmonės vengia nuomotis autobusus vien dėl to, jog įsivaizduoja, kad keliaus su jais kaip ir su viešuoju transportu. Ypač prisibijo tie žmonės, kurie nori vykti  į užsienį.  Deja, tai nėra tiesa – autobusai yra švarūs, nauji ir prižiūrėti. Be to, jie yra ir inovatyvūs. Kaip žinoma, dabar kiekvienas žmogus nori kuo didesnių patogumų, o ypač keliaujant. Jeigu yra pasirenkama autobusų nuoma –  Vilniuje, Kaune, kituose miestuose ar net užsienyje galima važiuoti besikraunant savo įrenginį, naudojantis mini virtuvėle ar bet kada pasinaudoti tualetu.

Dabar galite džiaugtis kelionėmis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje su nuomojamu autobusu ir nebijodami sklandančių mitų.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2021 MySky

Temą sukūrė Anders Norén